Serbest Bölge Taksi

0536 437 05 28

En Güvenli Taksi Hizmeti

Mersinin en güvenilir taksi hizmetini veren durağımız müşterilerinin memnuniyetini ve güvenliğini en üst noktada tutarak hizmet vermektedir. Mersin ticari taksi denildiğinde akla gelen en iyi taksi duraklarından birisi olmayı başarmış durağımız gerek sürücülerimizin üslubu ve davranışları ile gerek uygun fiyatları ile tüm Mersin halkının takdirini kazanmayı başarmıştır. Acil taksi ihtiyacınızda en hızlı şekilde sizi bulunduğunuz yerden alıp gideceğiniz yere hem hızlı hem de oldukça güvenli bir şekilde ulaştıran şoförlerimiz sayesinde Mersin’nin en iyi taksi durağı olarak anılmaktayız. Mersin’nin en uygun taksi ücretlerini müşterilerine sunan durağımız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve verdiği hizmeti her gün daha da ileriye taşımanın gayreti içerisinde olmuştur.

En Temiz ve Lüks Taksi Hizmeti

Mersin’deki taksi firmaları içerisinde en iyi ve en lüks araçları ile hizmet veren taksi durağımız araçlarının bakımlarına ve temizliğine üst düzey önem vermektedir. Müşterilerimize hizmet verdiğimiz araçlarımızın tümü her gün hassas bir şekilde kontrol edildikten sonra müşteri bekleme sırasına alınmaktadır. Tüm bakımları günü gelmeden özenli bir şekilde yaptırılmakta ve her gün ayrıntılı bir şekilde denetlenmektedir. Taksi hizmeti verdiğimiz araçlarımız yine aynı şekilde her gün detaylı temizliğe sokularak her daim temiz ve kaliteli hizmet için hazır hale getirilmektedir. Yolculuk esnasında oluşan herhangi bir kirlenme durumunda ise durağa dönmeden temizliği yaptırılmaktadır. Tüm şoförlerimiz bu konuda oldukça bilinçli ve duyarlı hareket etmektedirler.

En Yakın Acil Taksi Hizmeti

Mersin’nin tüm bölgelerine hizmet veren durağımız aynı zamanda şehirlerarası taksi hizmetleri de vermektedir. Taksi durağımızı arayarak gitmek istediğiniz şehri bildirdiğinizde özel bir sabit ücret alarak uygun fiyatlarla bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mersin’de şehrin odak noktalarına hızlı ve güvenli bir şekilde taksi hizmetleri sunmaktadır. Özellikle acil durumlarda hastanelere büyük bir hassasiyet ve ivedilikle taksi hizmeti sunan durağımız herhangi bir acil durumunuzda yardımınıza koşmaktadır. Mersin’nin neresinde olursanız olun her zaman en yakın taksi durağınız olarak kabul edebileceğiniz kalitede hizmet veren durağımız sizlere bir telefon kadar uzaktadır.

0536 437 05 28

Leave A Comment